Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!

Otomatik Garaj Kapıları aklınıza gelebilecek her alana, profesyonellik katar. Bu sistem; evleri, siteleri, fabrikaları, AVM gibi yerleri uzun seneler boyu korur. Garaj kapısı sistemi, kurallarına uygun bir şekilde montajı yapılırsa toz, sıcaklık ve rüzgâr gibi etkenleri dışarda tutar.Böylelikle, temiz ve izolasyonu sağlanmış bir ortam sunar. Garaj kapısı sisteminin en büyük avantajı zahmetsiz olması ve konfor sağlamasıdır. Ayrıca güvenlik sistemleri takılarak bulunduğunuz yerde koruma sağlar.

Garaj kapısı sisteminde, arabadan inmeden kumandayla garaj kapısını açabilirsiniz. Dolaysıyla, konforunuzu düşürmemeye özen gösteriyoruz. Fotoselli sistem kapının hizasını sürekli tarar. Aracınızla garaj kapısının altından geçerken durmanız gerekirse kapı kapanmadan açık kalır. Kapanacağı sırada ise tekrar açılarak altından güvenlince geçebilmenizi sağlar. İstenildiği takdirde garaj kapılarınız içi dolgulu yapılabilir bu da ses ve ısı yalıtımı sağlar. Panellerin arasında kenarlarında EPDM (EthylenePropylene Diene Monomer) conta bulunduğu için toz yağmur ve rüzgâr geçirmezdir, ayrıca kapının altında da EPDM (EthylenePropylene Diene Monomer) conta bulunduğundan kapı yere çarpmaz ve yavaşça oturur. Bu da deformasyonu engeller.


Garaj Kapılarının Hangi Çeşitlerini İmal Ediyoruz


Garaj kapısı normal garaj kapıları alüminyum, için dolgulu veya çelik olarak tasarlanabilir. Renkleri de istenildiği gibi ayarlana bildiğinden dekoratif açıdan da uygundur, kumanda ve butonla işlev görebilir tercihen araç geçişlerinin az olduğu müstakil evlerde kullanılır.

Seksiyonel Garaj Kapıları genellikle araç trafiğinin fazla olacağı site veya büyük alışveriş merkezi gibi yerlerde tercih edilmektedir hem hızlı olması hem dayanıklı olması tercih sebepleridir ayrıca motorunun kapalı olarak dizayn edilmesi de görüntü estetiği sağlar.

Garaj Kapıları yan tarafa doğru açılabilir şekilde tasarlanabilir bu tasarım garaj kapıları hem çabuk hem de araç trafiğinin çok olduğu yerlerde yapılabilir genel olarak okul gibi büyük alanlarda tercih edilir.


Asma Kapı Sistemi

Bu sistemler de kapının yan tarafa doğru kayma mantığı ile çalışmaktadır ama kapılar rayların üzerine oturacak şekilde dizayn edilir bu şekilde hiçbir yere temas etmeyen kapılar normal yana kayar kapılara göre çok daha hızlıdır. Geçişin fazla olacağı yerlerde tercih edilir. Bu kapıların kullanım ömürleri diğer otomatik kapılara göre çok daha uzundur.
Garaj Kapısı Montajı

Garaj kapısının montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar garaj kapısının monte edileceği zemin kesinlikle düz olmalıdır. Yoksa daha sonradan sürtünme bağlı olarak kapınızda arızalar meydana gelmektedir.


Garaj Kapısı Arızası

Garaj kapılarının genellikle arıza vermesinin sebebi kullanıcılardan kaynaklıdır. Garaj kapıları darbe aldığı zaman dişlileri kırılır ve değiştirilmesi gerekir. Bir diğer problem ise elektrik kesintilerinde voltajların dengesiz gelmesinden dolayı kapının kartlarının ve motorlarının yanmasıdır. Bu tip durumlarda da yine değişim gereklidir. Eğer otomatik garaj kapınız sizi algılamıyor veya siz geçerken kapanıyorsa fotoselli sisteminizde bir problem var demektir. Fotoselli sisteminin görüş alanın ayarlanması bozuk ise değiştirilmesi gerekir. Son olarak da garaj kapısı düşebilir halatları kopabilir veya yayları kırılabilir. Bunların önüne geçmek için kapıların bakımını zamanında yaptırmak gerekir.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Otomatik Kapı Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Shutter Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Shutter Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Shutter Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Shutter Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Shutter Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image